لبنان
45 بازدید
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : روزنامه سیمای مراغه
تاریخ نشر : Oct 16 2010 12:00AM
تعداد شرکت کننده : 0

امام جمعه موقت مراغه: استقبال مردم لبنان از رييس جمهور، استقبال از آرمانهاي انقلاب است

امام جمعه موقت مراغه:

استقبال مردم لبنان از رييس جمهور، استقبال از آرمانهاي انقلاب است

مراغه- امام جمعه موقت مراغه گفت: استقبال باشكوه مردم لبنان از رييس جمهوري اسلامي ايران، استقبال از آرمانها و اهداف انقلابي نظام است.

حجت الاسلام ' حميد محمدي راد '، در خطبه هاي نماز جمعه اين شهر استقبال با شكوه مردم لبنان از رييس جمهوري اسلامي ايران را استقبال از يك شخص ندانست و اظهارداشت: مردم لبنان در اين عمل تاريخي، حمايت خود را از اهداف و آرمان هاي نظام جمهوري اسلامي به جهان اعلام كردند. 
وي اضافه كرد: اين استقبال به گونه اي بود كه مردم لبنان قبل از تشريفات نظامي، خوش آمدگويي اجتماعي را به رييس جمهوري اسلامي ايران ابراز كردند. 
وي با اشاره به اينكه دكتر احمدي نژاد در عرصه هاي بين المللي نماينده انقلاب در پيشبرد اهداف و آرمانهاي جمهوري اسلامي است، گفت: حضور اكثر مردم لبنان با اقليتهاي ديني اعم مسلمان، مسيحي و يهودي در مراسم استقبال نشان از نفوذ فرهنگ جهاد و شهادت نهضت خميني در دلها و اذهان مردم جهان به ويژه اين خطه دلاور پرور جهان است. 
حجت الاسلام محمدي راد گفت: فرهنگ جهاد و شهادت در بين مردم لبنان نشات گرفته از فرهنگ هشت سال دفاع مقدس انقلاب اسلامي بوده و جهانيان با اين استقبال، نفوذ حداكثري اين فرهنگ را در كنار فرهنگ هاي غاصب و غير انساني استكبار و صهيونيسم به چشم خود ديدند. 
وي اظهارداشت: مردم ايران اميد بر آن دارند كه رييس جمهوري اسلامي ايران با تبعيت از رهبريهاي داهيانه رهبر معظم انقلاب پيش از گذشته اهداف و آرمانهاي اين انقلاب را در جهان توسعه دهد.
 

محمود وهم آزاد | 7:53 - شنبه بیست و چهارم مهر 1389